Příměstský kemp 2024 - areál Šibeniční vrch Mnichovice

Kempy24mich

.

Letní příměstský tábor 2024 v areálu Šibeniční vrch

Termín:

15. - 19. července 2024

Přihlášky a informace na e-mailu: info@tskane.cz.

Program

Každý den je pro děti připraven bohatý program – výuka tenisu, sportovní hry, bazén, plážový volejbal, míčové hry, přehazovaná, stolní tenis, společenské hry. Program a dozor zajišťují trenéři TŠ Káně společně se studentskými brigádníky. V případě deště se program koná v tenisové hale a horní restauraci.


Organizace táborů

Tábor je určen pro děti od 5 do 14 let. Děti jsou rozdělené do více skupin (5- 8 dětí ve skupině) a během dne „rotují“ po jednotlivých aktivitách. Při hezkém počasí tráví děti více času u bazénu (pod dohledem instruktorů). Výhodou je i dostatečné zázemí pro případ deště, tenisová hala a v prostorách horní restaurace lze hrát různé stolní hry. Každý turnus je zakončen soutěžemi, děti dostanou diplomy a sladkosti.


Stravování

Po celý den mají děti zajištěný pitný režim a stravování přímo v areálu (2 x svačina, oběd). Děti se stravují venku na terase, popřípadě v horní restauraci, která je rezervována pouze pro příměstský tábor.


Nezbytné vybavení

sportovní oblečení 2x (na převlečení v případě zmoknutí), tenisová raketa (možnost zapůjčení), tenisky na antuku, plavky, ručník, jízdní kolo (není povinné) včetně přilby a láhve na pití, pláštěnka, přikrývka hlavy, krém na opalování. Dle uvážení rodičů možno dát dítěti drobné kapesné na koupení zmrzliny, limonády, sladkostí….


Harmonogram táborů

  • Příměstský tábor probíhá od pondělí do pátku.

  • Příjezd do areálu: 7:30 do 8:30

  • Vyzvednutí mezi 16:00 – 17:00.

 

V případě dotazů volejte na mob. 721530462

Kontaktujte nás

Trenéři:

Vít Ptáček - mob. 721530462

Filip Šrámek - mob. 721948396

E-mail: info@tskane.cz